Spodné prádlo pre tehotné

Počas tehotenstva by budúce mamičky nemali zabúdať na kvalitné spodné prádlo. Tehotenské nohavičky si budúce mamičky môžu zvoliť nízke pod bruško alebo vysoké, z príjemných elastických materiálov. Zosilnené a elastické brušné partie týchto nohavičiek sa veľmi dobre prispôsobujú rastúcemu brušku.

Aby sa postava dostala po pôrode čo najskôr do predošlého normálu, sú ideálne vysoké nohavičky vyrobené špeciálnou technológiou, ktorá sťahuje popôrodné bruško. Tieto nohavičky majú v hornom leme gélový poter, aby nohavičky držali na tele, nezošmykovali sa a nerolovali sa. Nohavičky sú vytvarované taktiež pre zadoček.

Na kojenie sú ideálne dva typy podprsenok. Prvým typom sú podprsenky s kosticou a druhým podprsenka na spanie s malou výstužou, resp. bez výstuže. Podprsenky na kojenie sa rozopínajú KwikKlip systémom pre odopínanie jednou rukou. Vysoko podporné podprsenky na kojenie so soft zdravotnou kosticou poskytujú najlepšiu oporu pre veľké prsia. Pekne tvarujú prsia a preventívne chránia prsia pred možným ochabnutím. To platí aj pre prsia menších veľkostí. Každopádne, ženy s veľkými prsiami sa bez podprsenky s kosticou skutočne nezaobídu.